Balkon Cam Fiyatları

BALKON CAM   FİYAT  HESAPLAMA.

Cam balkon,balkon camı fiyatı hesaplama aslında çokta zor olmayan bir iştir. Mevcut balkonunuzun  eni ve boyu çarpımı sonrasında ortaya çıkan birimi size her hangi bir cam balkon,balkon camı fiması tarafından ulaşan m2 birim fiyatıyla çarparak ortalama bir fiyat elde etmiş olursunuz.

Eni:3metre x Boyu:2 metre =6m2 x m2fiyat = Toplam Fiyat

Mavi  Cam Balkon ‘da, İstanbul genelinde bulunan ve cam balkon,balkon camı firma rehberi içinde yer alan diğer bütün firmalar da bu şekilde çalışır.

Aşağıda imalatını ve montajını yapmakta olduğumuz cam balkon,balkon camı modellerimizin m2 fiyatları yer almaktadır.Bütün ürünlerimizi sunulmaktadır.Aşağıda fiyatları belirtmiş olduğumuz sistemlerin fiyatları istanbul’un genelini kapsamaktadır. Şehirler  arası  talepleriniz için lütfen bilgi alınız.

 •  Cam Balkon Fiyatları

  8 mm düz cam + natürel alüminyum: 170 – 190 TL arası

  8 mm renkli cam + natürel alüminyum: 200 – 220 TL arası

  8 mm renkli cam + renkli alüminyum: 220 – 240 TL arası

  10 mm renkli cam + renkli alüminyum: 240 – 260 TL arası

  Önemli  Not: 15 m2 ve üzeri işlerde özel fiyat verilir .

 • NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN FİYATLAR KATLANIR CAM BALKON SU GEÇİRMEZ SİSTEM FİYATLARIDIR . DİĞER SİSTEMLER İÇİN FİYAT ALINIZ  . 

         NOT: MAVİ CAM BALKON’DA EKO SERİ SU OLUKSUZ KALİTESİZ  SİSTEMLER BULUNMAMAKTADIR 

 

Su Oluklu Balkon  Cam  %100 su geçirmez sistemdir.

 

 

 PİYASA MALI EKO SİSTEM DİYE TABİR EDİLEN SU OLUKSUZ SİSTEM .

PİYASA MALI EKO SİSTEM DİYE TABİR EDİLEN SU OLUKSUZ SİSTEM .

! DİKKAT LÜTFEN FİYAT KIYASLAMASI YAPARKEN BU GİBİ EKO SİSTEM VE SU OLUKSUZ TEK RULMAN ÜRÜNLERİNE DİKKAT EDİN. SU OLUKSUZ BİR SİSTEM HER YAĞMURDA VE CAM TERLEMELERİNDE  SU ALMAKTADIR .

 

İSTANBUL’UN TÜM İLÇELERİNE CAM BALKON HİZMETİ VE TEKNİK SERVİS VERMEKTEYİZ.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE VE TÜM AVRUPA  ÜLKELERİNE SATIŞ YAPIP HİZMET VERMEKTEYİZ

ilgili aramalar  : balkon cam , balkon cam kapama, balkon cam kapatma, balkon cam fiyatları, balkon cam firmaları, balkon cam yapanlar, balkon cam, kalitesi, balkon cam istanbul, balkon cam kartal, balkon cam pendik, balkon cam kadıköy, balkon cam tuzla, balkon cam kurtköy, balkon cam ataşehir, balkon cam mehmet akif, balkon cam anadolu yakası, balkon cam avrupa yakası, balkon cam sultanbeyli,  balkon cam atalar, balkon cam marina, balkon cam aydos, balkon cam körfez, balkon cam avrupa, balkon cam bodrum, balkon cam sancaktepeAuthor: Cam Balkon
İstanbul Cam Balkon işlerinizde her iki yakada da da bir çok başarılı projeye imza atan Mavi Cam Balkon hakkında tüm paylaşımlar ve duyurular