Cam Balkon Güvenlik Kilitleri

Mavi Cam Balkon 

Cam Balkon’da Standar kilit olan plastik kilit her cam balkon’a kolay ve pratik montaj olmaktadır adı üstünde plastik kilit . en çok sorulan sorulardan daha iyisi yokmu ? daha kalitesi yokmu ?    evet var  günümüzde en çok güvenlik ihlali olan dairelerimizden hırsız  balkonlardan içeriye girmektedir şunu unutmayalım ki eğer bir balkon yapıyorsanız kaliteli ve güvenli olmalıdır bunun için yapılan cam balkon larda 1. kat ve 2. kat olarak takılan balkonlarda aşağıda gördüğünüz cam dan cama bağlanan son derece kaliteli ve pratık olan kilitleri taktırmanızı öneriyoruz neden mi ? cam balkonlar’da stardart kilitler her ne kadar da sağlam olursa olsun plastik’tir bu yüzden güç uygulandığında açılmaktadır . bunun önüne geçe bilmek için  aşağıdaki cam balkon kilitlerin’den taktırmanızı öneriyoruz . Bu kilitler neden sağlam ? bu kilitler sağlamlığı nasıl sağlıyor resimlerde göründüğü gibi kilitler cam’dan cama bağlanıp  girmektedir şöyle düşününki cam patlatılmadan camların açılması mümkün değildir .

NOT: AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ KİLİT MODELLERİ  KATLANIR CAM BALKON – ASKILI CAM BALKON – VE  ESKİ YENİ  YIPRANMIŞ  MODEL FARKETMEDEN 8ML   10ML  CAM KALINLIĞI OLAN TÜM CAM BALKONLARA UYGULANMAKTADIR .

BU ÜRÜNÜ DİLERSENİZ 1 İŞ GÜNÜ İÇERİNDE CAM BALKONUNUZA TAKMAKTAYIZ.

Mavi Cam Balkon İletişim : 05301600548Author: Cam Balkon
İstanbul Cam Balkon işlerinizde her iki yakada da da bir çok başarılı projeye imza atan Mavi Cam Balkon hakkında tüm paylaşımlar ve duyurular