Cam balkon kalitesi nasıl anlaşılır?

  1. Cam balkon kalitesi nasıl anlaşılır?
  2. Montajını Yaptırdığınız yada Yaptıracağınız Bir Cam Balkon Sisteminin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?
  3. Cam balkon,balkon camı kullanılacak cam cinsinin minimum 8 mm veye 10mm  kalınlığında temperli ve düz rodajlı cam olması gerekmektedir.Kullanılan cam muhakkak şişecam patentli olmalıdır,günümüz şartlarında piyasa şartlarının getirdiği rekabet ortamından dolayı maliyetin düşürülmesini amaçlıyan firmalar ithal cama yönlenmektedir.Bundan habersiz olan müşterilerin 2-3 yıl sonra bunun farkına varabilmektedir.
  4. Kullanılan alüminyum profil et kalınlığı 3mm olmalıdır.Kesinlikle hurda profil içermemelidir.Bununla ilgili siz araştımacı müşterilerimize emin olabilmeleri açısından ufak bir bilgi,istisnai durumlar haricinde profillerini naturel eloksal olarak istemeleri uygundur.
  5. Kullanılacak tekerler paslanmaz olmalıdır. Ayrıca bir teker gövdesinde 2 adet rulman olmalıdır.
  6. Cam aralarında bulunan şeffaf fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı ve ayrıca sağlıklı olmalıdır.
  7. En önemlisi kusursuz ölçü ve montaj olmalıdır.

Bütün cam balkon,balkon camı sistemlerimizi yukarıda bahsettiğimiz özelliklere göre imal etmiş bulumatayız. Kullanmış olduğumuz alüminyum profiller kesinlikle HURDA malzeme içermemektedir. kullandığımız 8 mm ve 10 mm temperli camlar  ŞİŞE CAM patentli olup İTHAL CAM kullanılmamaktadır. Kullanılan TEKERLEK sistemleri PASLANMAZ METAL GÖVDEYE sahip yaşlanmaya karşı daha dayanıklıdır.İmalatçı firma olmamız dolayısı ile ölçü,imalat ve montaj aşamalarında doğabilecek aksaklıklara anında müdahale edebilmekteyiz.Siz saygı değer müşteri ve müşteri adaylarımızın cam balkon yaptırırken bu tür konulara özen göstererek araştıma yapmaları  doğru sonuçlara varmanız için yardımcı olacaktır. MAVİ CAM BALKON ,BALKON CAMI firması olarak  ilkelerimiz arasında  AMACIMIZ  MÜŞTERİ  MAĞDURİYETİ DEĞİL MEMNUNİYETİ sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Bunuda siz saygı değer müşterilerimize sunmuş olduğumuz  ürün gamı,fiyatı,kalitesi ile birleştirerek sunmanın rahatlığını yaşıyoruz.Bu açıklamalarımızın siz müşteri adaylarımız için açıklıyıcı olduğunu umud ederiz.  MAVİ CAM BALKON‘DA Kullanılan Tüm Ürünler 2 YIL Garantilidir.

Kullandığımız Tüm Katlanır Cam Balkon Sistemleri Su Oluklu Cam balkon Sistemidir.

 

ALTTAKİ RESİMLER EKO SERİ VE UCUZ MALZEME , UYGUN İŞÇİLİK  DİYE TABİR EDİLEN MALZEMELERİN SONUCU !

İlgili Aramalar : Cam balkon kalitesi nasıl anlaşılır, cam balkon markaları, cam balkon, kalitesi, cam balkon kalitesi, cam balkon tarzları, cam balkon yaptırma nedenleri, neden cam balkon, ucuz cam balkon, kalitesiz cam balkon

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)