Cam Balkon Uygulama İstanbul

Bir çok yöntem vardır açık alanların kapatılması ve daha faydalı şekilde kullanımı için, ancak Cam Balkon bunlardan en öde gelenidir. Cam Balkon uygulaması yana firmamız Mavi Cam Balkon Kaliteli malzeme, hatasız montaj ve teslim sonrası hizmeti ile sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır.

Cam Balkon Uygulama Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle uygulamanın yapılacağı alanın ölçüleri tam olarak alınmalıdır. Her ne kadar boy ebatlarda sonradan çözümler olsada herşeyin en iyisini istiyorsanız ve ek ve parçalarla uğraşmak istemiyorsanız tam ölçü için doğru notlar alınmalıdır. Uygulamadaki eğim ve gönye de son derece önemlidir. Mekanlara yapılan katlanır cam balkonlardan gelen en sık şikayetler dış kısımdaki yağmur sularının tahliyesinin yanlış yapılması nedeni ile içeri sızmanın fazla olmasıdır. İyi bir uygulamada bunların yaşanması mümkün değildir.

Uygulama Sonrası Kullanım

Cam Balkon uygulama bittikten sonra hemen kullanabilirsiniz ancak daha sağlıklı bir yapışma ve sızdırmazlık için uygulama esnasındaki hava şartlarına dikkat edilmelidir. 24 saat en azından silikonlara su değmeyecek şekilde hava şartları gözden geçirilmelidir. Yani yağmurlu bir hava öncesinde dış mekan uygulamalarından kaçınılması gerekebilir. Daha sağlıklı bir kurulum ve uzun yıllar kullanım için uzmanlarımızdan hemen şimdi destek alabilirsiniz.

 

 Author: Cam Balkon
İstanbul Cam Balkon işlerinizde her iki yakada da da bir çok başarılı projeye imza atan Mavi Cam Balkon hakkında tüm paylaşımlar ve duyurular

Bir cevap yazın