Su Oluklu Cam Balkon

Su Oluklu Cam Balkon

Cam Balkon ülkemizde yeni olmayıp uzun yıllardır bir çok insan ve işletme tarafından tercih edilmektedir. Ancak bu süreçte camlarda terleme ve su sızması gibi sorunlar yaşayanlarda sıkça olmuştur. Su Oluklu Cam balkon ürünümüz ile buna çare bulunmuş ve bu gibi sorunları müşterilerimiz bir daha yaşamamıştır.

Su oluklu cam balkon kullanılması ile yağmur suları kesinlikle içeriye girememekte ve birikmiş olan su oluklar sayesinde dışarıya tahliye edilmiş olmaktadır. Kullanım açısından dairelere ve işletmelere son derece uygun ve faydalıdır. Şuan için cam balkon yaptırmayı düşünen tüm müşterilerimize önerimiz su oluklu cam balkon kullanılmasıdır.

Su Oluklu Cam Balkon

Cam Balkonda Su nasıl tahliye Edilir?

Eski tip cam balkon ürünlerinde en büyük şikayet uzun süreli yağmurlarda belirli bir süreden sonra suyun iç mekana sızması sorunudur. Bunu ülkemizde cam balkon yaptırmış ve mevcut alnında gider sorunu ve zeminde eğim sorunu yaşayan herkes yaşamaktadır. Yeni nesil su oluklu cam balkon sayesinde bunun önüne geçilmiştir.

  • Damlalıklar yardımı ile,
  • Oluklar yardımı ile,
  • Kanal yardımı ile

Su Oluklu Cam Balkon Fiyatları

Mavi Cam Balkon olarak su oluklu cam balkon modelimizde olabilecek en düşük fiyat politikasını uygulamaktayız. Bizlere cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz alan hakkında bilgiler paylaşmanız durumunda sizlere en uygun fiyat teklifi Mavi Cam Balkon ekibi tarafından verilecektir.

NOT: SU OLUKSUZ SİSTEM %100 SU ALMAKTADIR . FİYAT BİLGİSİ  ALIRKEN SİSTEMİN SU OLUKLU OLMASINI İSTEYİN .

Mavi Cam balkon modelleri

 

 

ALTTAKİ RESİMLER SERVİS EKİBİMİZCE  ÇEKİLİP TAMİR EDİLEN  BALKONLARDIR . 

ALTTAKİ RESİMLER  SU OLUKSUZ VE  EKO SERİ DİYE GEÇEN ÜRÜNLERDİR  İŞÇİLİK KÖTÜ VE SONUÇLARI BU GİBİ ÜRÜNLERE LÜTFEN DİKKAT !

 

İstanbul Cam Balkon

Evinize yada ticari alanınıza cam balkon modeli yaptırmayı düşünüyorsanız İstanbul Mavi Cam Balkon’dan teklif almadan karar vermeyiniz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)