Ucuz Cam Balkon’ da Yaşanan Sıkıntılar DİKKAT !

Her yıl ülkemizde binlerce kişi cam balkon uygulaması yaptırmaktadır. Ancak aralarında sıkça mağduriyetler yaşayan olmakta ve buda giderek artmaktadır. Ucuz Cam Balkon da Yaşanan Sıkıntılar için bu yazımızda mağduriyetleri önlemek için sizlere bir kaç öneride bulunmak istedik. Genelde müşteri kazanmak için yapılan bir çok hile yönetemi bulunmaktadır. Bu direk kazanca yönelik olmakta ve sadece uygulamayı yapan kazanmaktadır. Fiyatlarda gözle görülür ciddi oranda düşüş olması malzemenin çok fazla kalitesinden çalmakta ve yaptırdığınız cam balkonun ömrünün çok kısa olması, dayanıksız olması, darbe alması, çürümesi, kırılması vb gibi etkenleri de beraberinde getirmektedir

Ucuz Cam Balkon‘ da Yaşanan Sıkıntılar

  • Katlanır sistemin teraziye tam olarak alınmadan montajının yapılması ve kanat birleşiminde bulunan kapak aralarının açık kalması.
  • Kanat birleşimlerinde bulunan kapak aralarının açık kalması durumunuda, bu bölümlerden içeriye hava, toz ve su alması. Bu durumun montaj hatasından kaynaklandığı için daha sonradan servisle düzeltilememesi.
  • Cam Balkon için artık alüminyumdan kullanılan alüminyum malzemelerin içeriğinde bulunan demir artıklarının, belli bölümlerde paslanmaya neden olması.
  • UV katkı maddesiz kullanılan cam fitillerinin (h fitil) çok kısa sürede sararması ve görevini kaybetmesi.
  • Kanatların yürümesini sağlayan ve cam yüklerini taşıyan rulmanların düşük kalitede olması ve yüzeyinin plastik ile kaplanmasından dolayı rulmanın kısa sürede deforme olması ve sistemin kısa süre sonra çalışmaması.
  • Milimetrik hassasiyet gerekiren katlanır cam balkon sistem ölçüsünün tecrübesiz kişilerce ve özen gösterilmeden alınması, bunun devamında gereksiz boşluklar oluşması ve sığmayan sistem için montaj yerine zarar verilmesi.
  • Bu maddeler cam balkondan yaşanan ve geri dönüşü olmayan sıkıntılardan bazılarıdır. Bu sıkıntıları yaşamamak için, ucuz cam balkon  yapan firmalarla değil,  kurumsal ve büyük ölçekli firmalarla çalışınız.

Ucuz Cam Balkon Hileleri, ucuz Cam balkon sorunları, hileli cam balkon, ucuz cam balkon hatalarıAuthor: Cam Balkon
İstanbul Cam Balkon işlerinizde her iki yakada da da bir çok başarılı projeye imza atan Mavi Cam Balkon hakkında tüm paylaşımlar ve duyurular

Bir cevap yazın